Цікавинка          Психологи стверджують, що досягти успіху легко, якщо знаєш, чого хочеш досягти.
Питання повинні бути цілком конкретними, за типом "А що мені зробити корисного сьогодні?". Ось так, по сходинці, помалу, ми і наближатимемося до успіху.

      У списку приводиться питання, які потрібно вибрати собі, потім запам’ятати і постійно задавати собі - вранці, вдень, увечері, в перервах між роботою або в тренажерному залі. Не варто відмахуватися і говорити "так, у мене не вийде", варто все ж таки спробувати. В усякому разі, у дуже багатьох людей дійсно виходить.


Отже, питання:

1. Що мені потрібно зробити сьогодні?
2. Що найважливіше зі справ, які потрібно виконати сьогодні?
3. Як краще всього зараз використати мій час?
4. Що мені варто зробити зараз?
5. Що я можу отримати від сьогоднішнього дня?
6. Кому я сьогодні можу сказати дякую?
7. Кому я повинен бути вдячний за щось?
8. Чи можу я сьогодні не хвилюватися?
9. Які мої три найближчі мети?
10. Що є найбільш важливим для мене в житті?
11. Кому я можу приділити сьогодні увагу?
12. Чи можу я стати кращим сьогодні?
13. Чи можу я не злитися?
14. Чи можу я бути щасливим зараз?
15. Чого мені не варто робити сьогодні?
16. Який досвід я отримаю, зробивши це?
17. Що сьогодні варто відсвяткувати?
18. Що б мені хотілося зараз?
19. Чи можу я жити в спокої?
20. Чи зможу я принести свою частку спокою в цей світ?
21. Що може значно додати поштовх моєму бізнесу?
22. Що сьогодні не варто робити, чого варто уникати?


Деякі цікаві факти про…


1. Успішні люди знають себе
 Вони прагнуть зрозуміти, чим їм подобається займатися, які таланти вони можуть запропонувати іншим, і старанно працюють над тим, що їм здається важливим.
2. Успішні люди дотримують певних норм
3. Не втомлюйся служити іншим
 Стара черниця вмирала в бідній країні за багато тисяч кілометрів від будинку. Вона провела все життя в місіях, приносячи біднякам допомогу і надію. Священик, що знаходиться у її смертній одрі, запитав: «Сестра, тобі страшно вмирати?». Вмираюча черниця відповіла: «Ні, святий отець, не страшно. Мені соромно вмирати, адже я так мало зробила для людей». Жінка, яка працювала 55 років, вважає, що зробила недостатньо. Це загальна межа для всіх процвітаючих людей - вони ніколи не втомлюються допомагати іншим.

4. Успішні люди уважні до дрібниць
Вони самі передзвонюють тим, хто їм дзвонив, не забувають говорити «спасибі», пишуть листи і підтримують хороші відносини зі своїми знайомими і друзями. Вони знають, що успіх - це процес і докладають зусилля, щоб він йшов нормально. Вони розуміють важливість хорошої думки і щосили прагнуть залишити про себе хороше, незмінно сприятливе, враження.

5. Успішні люди наполегливі

6. Успішні люди люблять себе

Оскар Уайльд сказав: «Полюбивши себе, ви починаєте роман, завдовжки в життя». Щоб завоювати інших, потрібно зрозуміти себе і поклопотатися про себе. Не обов`язково бути зарозумілим, але вам необхідне дбайливе розуміння своєї цінності, постійна переконаність в своїх успіхах. Якщо ви любите себе, це відбивається на всьому, за що ви не візьметеся.

7. Успішні люди прагнуть до перемоги

Успішні люди прагнуть виграти скрізь - в карти, у футбол проти сусіднього відділу, в змаганні за місце керівника теми, в боротьбі за місце віце-президента компанії. Успішні люди налаштовані на перемогу у всьому.

8. Процвітаючі люди сповідають філософію, яка працює на них

Одного разу Елвіса Преслі запитали про його життєву філософію. «Моя філософія проста, - відповів він. - Мені потрібно когось любити, чогось чекати і щось робити». Успішні люди знають, що успіх припускає і відповідальність. Люди починають дивитися на вас, як на зразок. Прийміть відповідальність, яку принесе вам успіх, і станьте зразком для інших. В світі так мало зразків, гідних наслідування.

9. В успішних людей є ідеали

Один процвітаючий викладач розповідав учням про свої ідеали. Його перший ідеал - його мати,інший ідеал - його отець, робочий з освітою всього вісім класів, що працював з ранку до вечора, щоб утримувати велику сім`ю. Ці люди ніколи не говорили за обідом ні про Платона, ні про Арістотеля або Сократа, але вони навчили майбутнього викладача робочій етиці, чесності і турботі. Упішні люди будують своє життя на міцному фундаменті, який їм дають їх ідеали.

Висновок

Успішні люди завжди щасливі, тому що постійною працею вони готують себе до труднощів життя. Вони встановлюють норми і дотримують їх. Вони не заспокоюються на досягнутому, вони весь час трудяться, щоб підтримати свою репутацію. Вони піклуються про дрібниці, на які у інших не вистачає часу. Вони встають після падінь, і продовжують йти до мети. Процвітаючі люди обережно вибирають собі ідеали і наполегливо трудяться, щоб добитися перемоги у всьому, за що вони беруться.
Кращі цитати успіху майстра мотивації Смільяна Морі

Перед тим як познайомити вас із кращими цитатами відомого майстра мотивації, надзвичайно зарядженого позитивною енергією Смільяна Морі, хочеться відзначити його надзвичайний талант мотивації до дій, які покращуватимуть ваше життя опираючись на  ваші власні сили.
От і власне цитати.
  1. Керівники компаній надають перевагу брати на роботу людей, які можуть діяти самостійно, довго, відповідально і з вірністю компанії.
  2. Компанія може бути успішною тільки в тому випадку, коли кожен її працівник є успішним, а також, кожному працівнику потрібно підвищувати його ринкову вартість, тобто рівень його кваліфікації.
  3. Ви можете позбутись даху над головою, але не того, що є у Вас в голові.
  4. Розвал компанії відбувається саме тоді, коли в головах її власників і працівників наступає безлад.
  5. Не економте на навчанні. Навчайтесь для того щоб економити.
  6. У Вас немає часу читати книги? Значить у Вас немає часу стати успішнішим,багатшим, сильнішим і щасливішим.
  7. Успішні люди допоможуть Вам в досягненні успіху, а невдахи – ні.
 

1 коментар:

  1. Ви Великі Молодці! Цікаві матеріали. Сподіваюся, що вони будуть у пригоді відвідувачам Вашого блогу, Джентельмени! З повагою, Світлана Вікторівна

    ВідповістиВидалити